10 Öğenme Kayıt Ambarı

(LRS)

Öğrenme veri (kayıt) ambarı yazılımlarıdır. Eğitimle ilgili xAPI’nin belirttiği tüm verileri saklar. Bazı LRS’Ler analiz araçları sunmaktadır.

Agylia

Firma: Agylia Group

Web Adresi: https://www.agylia.com

Ülke:
Amerika
İngiltere

Açıklama:
Agylia LMS, en yeni xAPI standartlarını tamamen destekleyen mobil, sosyal ve mikro öğrenme özellikleriyle güçlü bir öğrenme platformudur. Agylia LMS, xAPI’yi destekleyen yerleşik bir LRS’e sahiptir. İçeriğe Agylia LMS tarayıcısı üzerinden çevrimiçi olarak veya iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen Agylia mobil öğrenme uygulamaları üzerinden ulaşılabilir. Uygulama kullanıcısı çevrimdışı olduğunda, xAPI ifadeleri yerel olarak önbelleğe alınır ve bağlantı yeniden kurulduğunda LRS’ye (Agylia LMS) yeniden gönderilir.

Ahamojo

Firma: Beijing Aha Cloud Eğitim Teknolojisi Şirketi

Web Adresi: http://www.ahamojo.com/ 

Ülke: Çin

Açıklama:
Ahamojo, XAPI ile LCMS, LRS ve LMS’den oluşan, xAPI / CMI5 özelliklerini tam olarak uygulayan Saas tabanlı bir LMS dir. Kurucusu olan Beijing Aha Cloud Eğitim Teknolojisi, Çin’de hükümetler, işletmeler ve eğitim kurumları için harmanlanmış öğrenme çözümleri sunan bir şirkettir. Yazılım geliştirme süreçlerinden esinlenen uygulama, işbirlikçi yazarlık ve kaynak paylaşımını kolaylaştırmak için sürüm kontrolü ile öne çıkan eğitim kaynakları düzenleme ve dağıtma ortamını kolay bir şekilde kullanabilmenizi sağlar.

Birch

Firma: B Online Learning

Web Adresi: https://bonlinelearning.com

Ülke: Avustralya

Açıklama:
Kuruluşunuzun ihtiyaçlarına göre uyarlanan benzersiz ve bütüncül bir öğrenme platformudur. Eşsiz esneklik, basit yönetim ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi ile Birch, kullanıcıların öğrenme için doğal yeteneğini ortaya çıkaracaktır.  Yerleşik sertifikalı xAPI / LRS / Scorm standartları, Etkileşimli Gösterge Tablosu, Harekete Geçirilebilir Raporlama, Otomatik iş akışları, Bulut / Hizmet Olarak Sunulan Yazılımlar, Duyarlı, Ölçeklendirilebilir ve teslim edilen raporlama ve analiz verileriyle tam anlamıyla güvenli olarak paydaş işletmeler için zengin ve yapılandırılmış özelliklere sahiptir. Esnektir.

Brightwave

Firma: Brightwave

Web Adresi: https://www.brightwavegroup.com

Ülke: İngiltere

Açıklama:
Brightwave, Öğrencilerin sürekli olarak kendi kişisel referansları ve ekipleri içinde daha geniş bir kullanım için herhangi bir kaynaktan deneyim kazanmalarını ve paylaşmalarını sağlamak için xAPI kullanmaktadır.

Docebo

Firma: Docebo

Web Adresi: https://www.docebo.com

Ülke:
Amerika
İngiltere
Kanada
Birleşik
Arap Emirlikleri
İtalya

Açıklama:
Docebo Cloud, herhangi bir indirme veya güncelleme olmaksızın Bulutta dağıtılabilen “bir hizmet olarak” sunulan web tabanlı bir LMS dir. Bünyesinde xAPI desteği bulundurmakla beraber kullanıcılar kendi xAPI paketlerini de yükleyebilirler.

edTotal

Firma: edTotal

Web Adresi: http://www.edchunk.com/edtotal

Ülke: Amerika

Açıklama:
EdTotal, etkinlikleri ve raporları herhangi bir cihazdan izleyen bir öğrenme ve etkinlik kayıt deposudur.

eFront

Firma: Epignosis Ltd

Web Adresi: https://www.efrontlearning.com

Ülke:
Amerika
İngiltere
Yunanistan

Açıklama:
eFront, kişiye özel rapor çıktıları sağlaması yönüyle işlevsellik bakımından ödüllü bir LMS’dir. eFront dünya çapında 500’den fazla şirket tarafından kullanılmaktadır ve 25 ülkede ortak ağa sahiptir. eFront, xAPI’nin doğru yöne doğru çok önemli bir adım olduğuna ve herhangi bir cihaz veya öğrenme senaryosunda öğrenme faaliyetlerinin izlenmesine ve raporlanmasına olanak sağladığına inanmaktadır.

FocalCXM’s StoryPulse

Firma: FocalCXM

Web Adresi: https://FocalCXM’s StoryPulse.focalcxm.com/FocalCXM’s StoryPulse

Ülke: Amerika

Açıklama:
FocalCXM’in FocalCXM’s StoryPulse bir Kurumsal Sınıf Değerlendirme Platformudur. İçeriği eğlenceli ve tüm form faktörleri ile ilgili değerlendirmeleri ve etkileşimleri yapmak için oyunlar ve oyunlaştırma mekaniğinden yararlanır. Platformdaki kullanıcı deneyimlerini izlemek ve analiz etmek için xAPI standardını kullanır. MongoDB veya müşterinin LRS’si üzerinde çalışan xAPI tabanlı LRS yi desteklemektedir. Tüm özellikler HTML 5 tabanlıdır ve platform hem çevrimdışı hem de çevrimiçi modlarda çalışabilir. FocalCXM ayrıca, xAPI kullanarak özel ve üst düzey içerik, CRM çözümleri ve kullanıcı deneyimi yetenekleri geliştirmek isteyen müşteriler için Ürün Geliştirme Danışmanlığı Hizmetleri sunmaktadır.

Formagri

Firma: AgroSupDijon

Web Adresi: http://www.formagri.fr

Ülke: Fransa

Açıklama:
Yüksek okullar veya işletmeler gibi orta ölçekli kurumlar için tasarlanmıştır ve SCORM, AICC ve xAPI içeriğini destekler. Formagri, etkileşim verilerini, ifadeleri ve ilerleme raporlarını kendi kullanıcılarına ve yetkili dış kullanıcılara gösterebilen bir LRS içerir.

GingerApp

Firma: GingerApp

Web Adresi: http://www.gingerapp.co.jp

Ülke: Japonya

Açıklama:
GingerApp LMS izleme verilerinin ve video içeriklerinin detaylı kaydını tutan kendi LRS’ini geliştirmiştir. GingerApp, Japonya’daki büyük şirketlerin çeşitli öğrenme / eğitim / performans izleme ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık ve çözümler sunmaktadır.

Grassblade LRS

Firma: Next Software Solutions

Web Adresi: https://www.nextsoftwaresolutions.com

Ülke: Amerika

Açıklama:

GrassBlade LRS, kendi sunucunuza kurulabilecek kullanımı kolay bir Öğrenme Kayıt Ambarıdır. Güçlü entegrasyonlarla sağlam yapı ve ekonomik fiyatlandırma, hem yeni başlayanlar hem de şirketler için iyiy bir seçimdir. WordPress’te ayrıca Experience API ile çalışmaya başlamanızı sağlamak için GrassBlade xAPI Companion ve LearnDash gibi ürünlerle gelişmiş entegrasyonlar sunar.

In2itive

Firma: In2itive

Web Adresi: https://www.in2itive.co.uk/

Ülke: İngiltere

Açıklama:
In2itive LMS, integral Öğrenme Kayıt Ambarı  (LRS) biçiminde xAPI  desteğiyle özelleştirilebilir, bulut tabanlı, SCORM uyumlu bir e-öğrenme ve işbirliği platformudur. In2itive LMS, mevcut herhangi bir SCORM 1.2 öğrenme paketi için xAPI ifadeleri yazacak şekilde yapılandırılmıştır. In2itive, organizasyonların etkin dağıtım ve öğrenme çözümlerinin kullanımı yoluyla performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olan lider bir öğrenme teknolojisi sağlayıcısıdır.

iWork Tech

Firma: iWork Technologies

Web Adresi: https://www.iworktech.com

Ülke:
Hindistan
Amerika

Açıklama:
iWork Technologies, uzaktan öğrenme deneyimlerini desteklemek için yenilikçi SAAS (hizmet olarak sunulan yazılım) ve mobil uygulamalar geliştirir. Öğrenme çerçevesi, katılımcıların başarıları için yarışmaları ve rozetleri kazanmalarına yardımcı olan oyun mekaniğine dayanır. Toplumsal katılımı teşvik eden ve kullanıcıların içerikleri işbirliğine dayalı olarak keşfetmelerine yardımcı olan doğrusal olmayan bir öğrenme yolunu izler. xAPI ile uyumludur. Granüler filtreler ile raporlar ve çevrimdışı analiz edilebilen xapi verilerini dışa aktarabilir. Gerçek zamanlı afişler, beğeniler, yorumlar ve analizler, paydaşların yayınlanan içeriğin etkisini göstermelerine yardımcı olur.

Learning Locker

Firma: HT2Labs (R&D)

Web Adresi: https://www.ht2labs.com/learning-locker-community/overview/

Ülke: İngiltere

Açıklama:

 

Learning Locker ücretsiz, açık kaynak kodlu bir Öğrenme Veri Ambarıdır. xAPI öğrenme etkinlikleri tarafından oluşturulan öğrenme etkinliği ifadelerini saklamak için tasarlanmış bir tür veri deposudur. Learning Locker ile kuruluşlar, öğrenenlerin oluşturduğu öğrenme verilerini depolamak, sıralamak, paylaşmak vb. işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Ayrıca öğrenmeyi değerlendirmeye yönelik çeşitli grafikler, diyagramlar ve analiz araçları da sunmaktadır.

Learning.net

Firma: Learning.net

Web Adresi: https://learning.net

Ülke: Amerika

Açıklama:
Trellis, LMS’nin bir parçası olarak, bir öğrencinin çevrimiçi veya çevrimdışı olduğu zamana dair verileri toplayabilen ve bu deneyimleri birçok teknolojiden alabilen bir Öğrenme Kayıt Ambarı (LRS) içerir. İnsanlar diğer kişilerle etkileşimlerden, çevrimiçi içerikle etkileşimlerden, hatta kitaplarla etkileşimlerden öğrenirler. xAPI kullanan Trellis LMS, bu etkileşimleri kaydeder ve onları müfredatın parçası haline getirir.

Litmos

Firma: Litmos

Web Adresi: https://www.litmos.com

Ülke:
İngiltere
Amerika
İrlanda
Sırbistan
Almanya
Avustralya

Açıklama:
Litmos, web tabanlı Litmos LMS ile xAPI uyumlu LRS’yi entegre etmiştir.

lxHive

Firma: G3 International

Web Adresi: https://github.com/Brightcookie/lxHive

Ülke: Avustralya

Açıklama:
lxHive  hızlı bir LRS dir. Uygulama MongoDB ve PHP kullanır. Temel Kimlik Doğrulama, OAuth 2.0’ı destekler ve takılabilir dosya depolama mekanizmalarını destekler.

Magicbox

Firma: Magicbox

Web Adresi: https://www.getmagicbox.com

Ülke: Amerika

Açıklama:
Magicbox, kullanıcı etkinliklerini yakalamak için okuyucusunda, atama ve değerlendirme modüllerinde xAPI kullanmaktadır.

Mine de Savoirs

Firma: Mine de Savoirs

Web Adresi: https://www.minedesavoirs.com

Ülke: Fransa

Açıklama:
Mine de Savoirs kendi web uygulaması olan Mrod’a sahiptir. Her türlü eğitim aktivitesini oluşturabilir, paylaşabilir ve canlandırabilirsiniz. Her aktivite, entegre LRS ile tam olarak izlenir ve xAPI ile uyumludur.

Netex

Firma: Netex

Web Adresi: http://www.netexcompany.com

Ülke:
İspanya
İngiltere
Meksika
Hindistan

Açıklama:
Netex, Central Learning Fruit LMS ve Central LearningCoffee LMS ile xAPI uyumlu bir LRS’dir.

Riptide

Firma: Riptide

Web Adresi: https://www.riptidesoftware.com/

Ülke: Amerika

Açıklama:
Riptide, birçok sektörde devlet kurumlarına ve ticari müşterilere gelişmiş eğitim çözümleri ve hizmetler sunar. Riptide ELEMENTS öğrenme platformu, gerçek zamanlı etkinlik olaylarını doğrudan ELEMENTS Learning Record Store’a (LRS) bildirmek için Experience API’sini uygulayan bir HTML5 eğitim yazılımı içerir. ELEMENTS platformunda ayrıca, geliştirme, müfredat yönetimi, gelişmiş veri görselleştirme ve analiz panoları özellikleri bulunur.

RISC

Firma: RISC

Web Adresi: https://risc-inc.com

Ülke: Amerika

Açıklama:
RISC, RISC LMS ile x API uyumlu LRS yi entegre etmiştir. Ek olarak, öğrenicinin herhangi bir cihazdaki bir PDF’e açıklama yapmasına izin veren ve daha sonra bu ek açıklamaları başka bir cihazda görüntüleyen bir XAPI destekli PDF entegre edilmiştir.

Rustici Engine

Firma: Rustici

Web Adresi: https://rusticisoftware.com/products/rustici-engine/?_ga=2.140938928.360266204.1544515219-82468032.1543411866

Ülke: Amerika

Açıklama:
Rustici Engine, xAPI, cmi5, SCORM ve AICC içeriğinin içe aktarılması ve başlatılması için doğrudan uygulamanıza entegre olur. Rustici Engine  LRS lere piyasadaki herhangi bir yazılımdan daha fazla  destek sağlamaktadır. Engine, bir SCORM veya AICC kursu oynatmanıza ve SCORM verilerini otomatik olarak xAPI deyimlerine dönüştürmenize olanak tanıyan çeşitli e-Öğrenim standartlarını kullanmayı kolaylaştırır.

Rustici LRS

Firma: Rustici

Web Adresi: https://rusticisoftware.com/products/rustici-lrs/?_ga=2.139525875.191985197.1545643172-1581873616.1536148166

Ülke: Amerika

Açıklama:
Rustici LRS, xAPI bildirimlerini almak, depolamak ve iade etmek için tasarlanmış tümleşik bir LRS’dir. Rustici LRS, ADL uygunluk test takımını ve bir dizi başka sertifikalı LRS’yi geçti.

Saba

Firma: Saba Grup

Web Adresi: https://www.saba.com

Ülke:
Almanya
Amerika
Hindistan
İngiltere
İsviçre
Fransa
Kanada
Japonya
Meksika
İrlanda
Japonya
Avustralya

Açıklama:
Saba, çalışanlarınızın ve işinizin gelişmesine yardımcı olmak için dönüştürücü yetenek yönetimi çözümleri sunar. Saba’nın içinden (örneğin bir dosyayı indirme) Saba’nın dışına (örneğin bir blog bağlantısını paylaşarak) gerçekleştiren tüm resmi olmayan ve örgün öğrenim faaliyetlerinin tek bir yerde kaydedilmesine imkan verir, böylece her şeyi izlemenizi ve rapor etmenizi kolaylaştırır. LRS, Tin Can (xAPI) ve CMI5 içeriğinden, atanmış veya kendi kendini keşfedebilen kurslara, sınıflara, makalelere, videolara, bloglara ve daha fazlasına kadar her şeyi destekler.

SCORM Cloud

Firma: Rustici

Web Adresi: https://rusticisoftware.com/products/scorm-cloud/?_ga=2.206539665.360266204.1544515219-82468032.1543411866

Ülke: Amerika

Açıklama:
SCORM Cloud, e-Öğrenim gereksinimlerinizin standartlara dayalı içeriğin test edilmesinden  sonuçların raporlanmasına kadar olan iş ve işlemleri yürütür. Her bir SCORM Cloud hesabı, bir LRS içerir. Birden çok etkinlik sağlayıcı kurmak, SCORM Cloud’un LRS’den gelen diğer LRS’leri yönlendirmek ve xAPI ifadelerini sorgulamak için SCORM Cloud LRS’i kullanabilirsiniz.

SkillBuilder LMS

Firma: Basecorp Learning Systems

Web Adresi: https://www.skillbuilderlms.com

Ülke: Kanada

Açıklama:
BaseCorp, özel öğrenme çözümlerini tasarlamak ve sunmak için dernekler, hükümet ve endüstri ile işbirliği yapan bir LRS ve LMS dir. SkillBuilder LMS, her yerden ve her cihazdan erişilebilen, çok dilli, bulut tabanlı bir öğrenme yönetim sistemidir. Zengin özelliklere sahip, kullanımı kolay LMS, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı öğrenmeyi sunmanıza, yönetmenize ve izlemenize olanak tanır. Bünyesinde entegre olan LRS, herhangi bir xAPI uyumlu yazma aracında yerleşik e-öğrenim kaynaklarını kolayca içe aktarmanızı ve izlemenizi sağlar.

Skvare

Firma: Skvare

Web Adresi: https://skvare.com

Ülke: Kanada

Açıklama:
Skvare, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, profesyonel toplumlar için çevrimiçi mevcudiyeti, topluluk yönetimi ve çevrimiçi öğrenim araçları oluşturma konusunda uzmanlaşmış CMS (Drupal), CRM (CiviCRM) ve LMS (Drupal tabanlı LMS & LRS) uzmanlarından oluşan bir ekiptir. Skvare, Drupal native xAPI (LRS) dahil olmak üzere tam özellikli  xAPI öğrenme yönetim sistemi (LMS) sağlayan bir Drupal tabanlı modül paketi geliştirmiştir.

TalentLMS

Firma: TalentLMS

Web Adresi: https://www.talentlms.com

Ülke:
Amerika
İngiltere
Yunanistan

Açıklama:
TalentLMS, büyümeye ve kolay kuruluma vurgu yaparak büyüyen kuruluşlar için kullanışlı bir öğrenme platformudur. Ürün, herhangi bir indirme, güncelleme veya yükseltme gerektirmeden Bulut’tan “servis olarak” sunulur. TalentLMS, yerleşik LRS aracılığıyla xAPI deyimlerini alabilir, ancak kullanıcılar kendi xAPI paketlerini de LMS içine yükleyebilir. TalentLMS, eFront LMS’nin  satıcı olan Epignosis LLC’nin bir ürünüdür.

Tech 2000

Firma: Tech 2000

Web Adresi: https://t2000inc.com

Ülke:
Amerika
İngiltere

Açıklama:
Tech 2000, ödüllü LRS ve mobil uygulamalarını iş için eğitimin gerçek faydalarını vurgulayan bir eğitim-teknoloji şirketidir. Yüksek performans gösteren iş gücünüzle meşgul olmak için içeriğin erişilebilirliğini değerlendirmek, geliştirmek ve arttırmak için işletmelere yardımcı olur. LRS, SCORM sarıcı, çeşitli LMS eklentileri ve içerik geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Tessello

Firma: Brightwave group

Web Adresi:
http://www.squirrelthat.com/
https://www.brightwavegroup.com/

Ülke: İngiltere

Açıklama:
Tessello, Brightwave’den öğrenenlerin işbirliğini ve uzman içeriğin yanı sıra dinamik, iş ile alakalı bir öğrenme deneyimi oluşturmak için küratörlüğünü sağlayan yeni bir web tabanlı öğrenme hizmetidir.

Topyx

Firma: Interactyx

Web Adresi: https://www.topyx.com

Ülke:
Amerika
Kanada
İngiltere

Açıklama:
TOPYX LMS, kullanıcı, veri veya uygulama ücretleri olmayan bir sosyal öğrenme yönetim sistemidir. TOPYX müşterileri, aralarında Fortune 100 kamu şirketleri, orta ölçekli özel şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, dernekler, devlet kurumları ve eğitim kurumları dahil olmak üzere tüm sektörlerdeki küresel kullanıcıları içerir. Müşteriler kullanım kolaylığı, eşler arası öğrenme araçları, üstün değer, sağlam özellik seti ve uyum eğitimi, dış portallar, satış eğitimi ve diğer çevrimiçi öğrenme yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak için özel destek ekipleri sayesinde TOPYX’i seçerler. TOPYX LMS, hem TOPYX LMS raporlarında bulunan ve API’leri kullanarak üçüncü taraflara ihraç edilebilen raporlama verileri ile Deneyim API kurslarını izleyecektir.

Valamis

Firma: Valamis Company

Web Adresi: https://www.valamis.com

Ülke: Finlandiya

Açıklama:
Valamis Öğrenme Deneyimi Platformu (LXP), çalışanların eğitimi, geliştirilmesi, yeniden eğitilmesi ve yetişmesi için geliştirilmiş bir öğrenme platformudur. Valamis, Deneyim API’si (xAPI), öğrenmeyi izlemenize, kaydetmenize ve analiz etmenize olanak tanıyan yerleşik bir Öğrenme Kayıt Mağazası (LRS) ile destekler. Valamis, LRS kullanarak güçlü bir Öğrenme Analizi motoru sunar. Analitik motoru, öğrenim için daha fazla rehberlik sağlayarak, iyileştirme gerektiren öğrenme programının değerlendirilmesine izin verir.

Veracity Learning

Firma: Veracity Technology Consultants

Web Adresi: https://veracity.it

Ülke: Amerika

Açıklama:
Veracity Learning, öğrenme verilerini görselleştirmek ve eğilimleri tespit etmek için güçlü grafikler ve raporlama araçları içerir.

Watershed LRS

Firma: Learning Technologies Group

Web Adresi: https://www.watershedlrs.com

Ülke: Amerika

Açıklama:
Watershed, öğrenim ve performans verilerinizden harekete geçirici bilgiler sağlayan bir öğrenme analizi platformudur.

WebRatio

Firma: WebRatio

Web Adresi: https://www.webratio.com/site/content/en/home

Ülke: Italya

Açıklama:
WebRatio, kendi Cloud LMS’sini oluşturmak için Experience API’sini kullandı. LMS, yenilikçi bir gamification web uygulaması olan WebRatio Topluluğu ile entegre edilmiştir. WebRatio Platformu’nun hayranları arasında bilgi paylaşımını ödüllendiren SCORM ve xAPI uyumlu web tabanlı eğitim (çevrimiçi eğitim kütüphanesi), teknik makaleler, iş yardımcıları, çevrimiçi sertifikalar, ipuçları ve püf noktaları ile diğer etkinlikleri izler. Cloud LMS ve gamification web uygulamaları da bir CRM sistemi ve bir eTicaret sistemi ile sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Deneyim API’sı sayesinde, WebRatio kendi Öğrenme Kayıt Mağazasını ve yenilikçi bir oyun sistemini oluşturabildi. Bu, WebRatio kullanıcılarının skor tablolarında görünmesini, Puan kazanmalarını ve itibarlarını geliştirmelerini, bunların hepsi de öğrenme etkinliklerini teşvik etmelerini sağlıyor. Cloud LMS ve oyun platformu, WebRatio müşterilerine sunulmaktadır. Web ve Mobil Uygulamalar oluşturmak için kullanılan bir görsel modelleme aracı olan WebRatio Platformuna dayanan LMS ve platform, her müşterinin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde uyarlanabilir.

WestNet Learning

Firma: WestNet Learning

Web Adresi: http://www.westnetmlp.com

Ülke: Amerika

Açıklama:
WestNet Learning, kurumsal girişimlere, akademik kurumlara, derneklere, devlet kurumlarına ve eğitim tedarikçilerine e-öğrenme ve sınıf sağlama araçları sağlar. Öğrenme ürünleri olarak Bulut Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS), e-Öğrenim kursları, yayınlanmış ders kitapları, e-kitaplar ve kuralcı değerlendirmeleri içerir.

Xyleme

Firma: Xyleme

Web Adresi: https://www.xyleme.com

Ülke: Amerika

Açıklama:
Xyleme, tüm basılı, çevrimiçi ve mobil formatlarda eğitim içeriğinin tek kaynaklı yayınlanmasını sağlayan standartlara dayalı öğrenme içerik yönetimi çözümlerinde liderdir. Xyleme’nin en yeni inovasyonu olan Bravais – bulut tabanlı, dinamik yayın platformu, herhangi bir uygulama nesnesinden, herhangi bir uygulamadan, herhangi bir cihazdan gelen xAPI ifadelerini görselleştirmek için LRS ve gösterge panolarıyla birlikte geliyor. Xyleme, şirketlerin web sitelerini ölçmek, “google analytics” yaklaşımı benimseyerek öğrenmeyi ölçmelerine yardımcı olmak için bir görev üstleniyor. Bu sayede, iş dünyasında içeriklerini geliştirebiliyor ve işin konuştuğu aynı dilde öğrenmenin% 100’ünü bildirebiliyorlar.

Yet Analytics

Firma: Yet Analytics

Web Adresi: https://www.yetanalytics.com

Ülke: Amerika

Açıklama:
Yet Analytics xAPI LRS en görsel LRS lerden biridir.

Zavango

Firma: Zavango

Web Adresi: >http://zavango.com

Ülke: Amerika

Açıklama:
Zavango Engage, eğitim kurumlarının etkili ve ilgi çekici zengin etkileşimli öğrenme programları ve videoları oluşturup dağıtmalarını, tüm öğrenme etkinliklerini ölçmelerini ve analiz etmelerini sağlayan bulut tabanlı bir sistemdir. Zavango Engage, doğrudan ya da bir LMS gibi bir üçüncü taraf aracılığıyla tüm öğrenme olaylarını izlemek ve raporlamak için xAPI kullanır.

Lisans

 Creative Commons Atıf-Gayri Ticari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı için ikon

Aksi belirtilmedikçe, xApi Kullanan Öğrenme Ekosistemi Bileşenleri tarafından Açık Mektep bir Creative Commons Atıf-Gayri Ticari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı altında lisanslanmıştır.

Bu Kitabı Paylaş