14 Eklentiler

(Plugins)

Tek başına çalışmayıp farklı platformlara entegre olarak çalışan programlardır.

HiHaHo

Firma: Talking Telecom Technologies

Web Adresi: https://www.hihaho.com/guides/xapi

Ülke: Amerika

Açıklama:
HiHaHo çevrimiçi interaktif videolarınızı Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) veya Öğrenme Kayıt Mağazası (LRS) ile Tin Can (xAPI) kullanarak bağlar. Çevrimiçi videolara (ör. YouTube ve Vimeo) geçiş yapar, düğmeler, hassas noktalar ve kısa sınavlar gibi etkileşimler ekleyebilir ve izleyicilerinizin davranışlarını ve sonuçlarını izleyebilirsiniz. Teneke Kutu kullanarak, bu, örneğin e-posta ile videoya bir bağlantı göndererek, LMS / LRS dışında da yapılabilir.

LearnDash

Firma: LearnDash Company

Web Adresi: https://www.learndash.com

Ülke: Amerika

Açıklama:
LearnDash, kullanıcıların kendi LMS’lerini kolayca kurup özelleştirmelerini, kurs satmalarını, sertifikaları otomatik olarak teslim etmelerini ve kullanıcı raporlarını indirmelerini sağlayan WordPress tabanlı bir öğrenme yönetim sistemi eklentisidir. LearnDash ayrıca, yerleşik kurs, ders ve test işlevselliği içinde kullanıcı etkinliğine dayalı olarak Deneyim API’sı ifadelerinin gönderilmesini de destekler.

Learning Templates

Firma: The Learning Templates team

Web Adresi: http://learning-templates.com

Ülke: Kanada

Açıklama:
Learning Templates, xAPI veri dağıtımı yoluyla yönetim geliştirmelerini ve entegrasyonunu öğrenmeye odaklanmış Kanada merkezli bir şirkettir. U.N. ulusların her birine hem ticari hem askeri uygulamalar için hitap ediyoruz. Onlar da dahil olmak üzere bir dizi var:
xAPI-LMS: İlk JITT ve topluluk desteğini mobil kullanan franchise kuruluşlar için tasarlanmış bir MongoDB SaaS tabanlı performans Destek Sistemi. LearnDash eklentileri: LearnDash LMS için çeşitli eklentiler. Eklentilerin odak noktası, ürünü xAPI ve cmi5 uyumluluğuna daha uyumlu bir yaklaşımla hizalamaktır.
LifterLMS eklentileri: LearnDash ile aynı nedenlerden dolayı LifterLMS için birkaç eklenti barındırır. Lifter xAPI eklentisi, LifterLMS’yi xAPI ve cmi5 ile  uyumlu olacak şekilde özel olarak hizalarken, aynı zamanda yetkinlik yönetimine eklenir.

LifterLMS

Firma: LifterLMS Company

Web Adresi: https://lifterlms.com

Ülke: Amerika

Açıklama:
LifterLMS, ilgi çekici çevrimiçi kurslar oluşturmayı, satmayı ve korumayı kolaylaştırır. LifterLMS xAPI eklentisiyle, LifterLMS’i bir Experience API (xAPI) hizmeti ile bütünleştirebilirsiniz. LifterLMS yeteneklerinizi ve aktivitelerinizi, H5P İçeriğinizi, yüklenen ve bağlantılı Artikulate, Captivate veya Lectora e-öğrenme kurs etkinliklerini yönetin. LifterLMS, dijital sınıfta eğitimi demokratikleştirmek için de kullanılır. Tamamen yaygın bir şirket olan LifterLMS, 2017’de dört yılını dünya çapında bir kullanıcı ve müşteri tabanına sahip 191 ülkeden etkileşime sahip olarak kutluyor.

Train-Up!

Firma: Train-Up!

Web Adresi: >https://www.trainup.com

Ülke: Amerika

Açıklama:
Train-Up!, küçük ve büyük ölçekli firmaların çalışanlarını çevrimiçi ortamda eğitim almalarını sağlayan dünya basını eklentisidir. Yapısında etkileşimli testler ve öğrenme kaynakları basit bir arayüz ile sunulur. Train-Up! LRS’yi dahil etme seçeneği sunar ve öğrenicilerin öğrenme deneyimleri boyunca kayıtlarının tutulmasını mümkün kılar.

Valamis

Firma: Valamis Company

Web Adresi: https://www.valamis.com

Ülke: Finlandiya

Açıklama:
Valamis Öğrenme Deneyimi Platformu (LXP), çalışanların eğitimi, geliştirilmesi, yeniden eğitilmesi ve yetişmesi için geliştirilmiş bir öğrenme platformudur. Valamis, Deneyim API’si (xAPI), öğrenmeyi izlemenize, kaydetmenize ve analiz etmenize olanak tanıyan yerleşik bir Öğrenme Kayıt Mağazası (LRS) ile destekler. Valamis, LRS kullanarak güçlü bir Öğrenme Analizi motoru sunar. Analitik motoru, öğrenim için daha fazla rehberlik sağlayarak, iyileştirme gerektiren öğrenme programının değerlendirilmesine izin verir.