Book Title: Öğrenme Yönetim Sistemi Seçimi Klavuzu

Authors: Peter BERKING ve Shane GALLAGHER

Book Description: Bu kitabın amacı bir öğrenme yönetim sistemi (ÖYS) seçme sürecine katılanlara en doğru kararı verme yolunda yardımcı olmaktır. Bu kitapda daha önce hiç ÖYS kullanmayan veya mevcut ÖYS’yi değiştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. Kitap, bir sistem seçmek için dikkat edilecek hususları ortaya koyar; piyasadaki tüm mevcut sistemlerin kapsamlı bir incelemesini, karşılaştırmalı bir derecelendirme veya ürün değerlendirmesini içermez ve bu şekilde yorumlanmamalıdır. Sistemler ve özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için, bu makalede belirtilen 10 Kaynaklar bölümüne bakınız ya da tedarikçilere danışınız. DİÖ bu makaleyi yalnızca bir sistem seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar, fırsatlar ve süreçler için bir rehber olarak sunmaktadır.

License:
Creative Commons Attribution NonCommercial ShareAlike

Contents

Book Information

Book Description

Bu kitabın amacı bir öğrenme yönetim sistemi (ÖYS) seçme sürecine katılanlara en doğru kararı verme yolunda yardımcı olmaktır. Bu kitapda daha önce hiç ÖYS kullanmayan veya mevcut ÖYS’yi değiştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. Kitap, bir sistem seçmek için dikkat edilecek hususları ortaya koyar; piyasadaki tüm mevcut sistemlerin kapsamlı bir incelemesini, karşılaştırmalı bir derecelendirme veya ürün değerlendirmesini içermez ve bu şekilde yorumlanmamalıdır. Sistemler ve özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için, bu makalede belirtilen 10 Kaynaklar bölümüne bakınız ya da tedarikçilere danışınız. DİÖ bu makaleyi yalnızca bir sistem seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar, fırsatlar ve süreçler için bir rehber olarak sunmaktadır.

Book Source

This book is a cloned version of ÖYS Seçim Klavuzu by Peter BERKING ve Shane GALLAGHER, published using Pressbooks by Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı under a CC BY-NC-SA (Attribution NonCommercial ShareAlike) license. It may differ from the original.

Authors

Peter BERKING ve Shane GALLAGHER

Subject

Educational equipment & technology, computer-aided learning (CAL)

Metadata

Title
Öğrenme Yönetim Sistemi Seçimi Klavuzu
Authors
Peter BERKING ve Shane GALLAGHER
Editor
Zeki TUMAN
Translators
Aytuğba ÇORAPÇI, Hakan DEMİRALP, ve Esra ÖZTÜRK
Reviewers
Aytuğba ÇORAPÇI ve Ayhan KAHRAMAN
Illustrator
Zeki TUMAN
Contributor
Zeki TUMAN
Primary Subject
Educational equipment & technology, computer-aided learning (CAL)
Additional Subject(s)
, Open learning, distance education, Personal organization software & apps
Publisher
Açık Mektep
Publication Date
Mart 21, 2020